0 грн.

Про нас

Наша компанія - це команда молодих і амбіційних фахівців своєї справи. Вона створена для того, щоб принести в цей світ більше світла і яскравого настрою.

Ми завжди мріяли творити, створювати та втілювати в життя ідеї, які спрямовані на поліпшення якості життя кожної людини. Однією з таких ідей, яку неодмінно хотілося реалізувати стало виготовлення світлодіодних світильників. І так, ми це зробили в Україні!

Щоб стати великим потрібно народиться і почати рости. Так і наша компанія починала свій шлях «до зірок» зайнявшись створенням дитячих дерев'яних світлодіодних світильників. Над проектами ретельно працювала група фахівців. Для нас було важливим зробити світильники стильним доповненням інтер'єру, які створюють затишок, атмосферность і яскравий настрій. Також ми подбали про те, щоб вони були абсолютно безпечні для Вашого здоров'я і здоров'я Ваших дітей. Ми працювали над цим і у нас це вийшло - правильно підібрали матеріали і комплектуючі, кваліфіковано виконали монтаж виробів.

В планах ще багато нових проектів, якими хочемо Вас приємно дивувати. Ми віримо в те, що нам вдасться зарекомендувати себе в очах наших споживачів як надійний український виробник освітлювальних виробів.

Створюємо яскравий настрій!