0 грн.

Світильник нічник ArtEco Light з дерева LED "Кит" з пультом та регулюванням кольору, подвійний RGB

В наявності
Код товару: 1020436
Виробник:
ArtEco Light
500 грн.

Колір світіння: RGB (подвійний)
Живлення світильника: Від мережі 220 V
Потужність: 10 Вт
Робоча напруга: 12 V
IP защита: IP20
Матеріал корпусу: Дерево (сосна)
Всі характеристики

Нічник світлодіодний ArtEco Light RGB подвійний з пультом управління - додайте в інтер'єр дитячої кімнати світло і теплий настрій

Настільний нічник з дерева ArtEco Light може використовуватися для дитячих кімнат в якості додаткового освітлення, а також як оригінальний елемент декору в будинку. В якості подарунка підходить для дітей дошкільного та шкільного віку. В асортименті широка лінійка нічників для вибору потрібного малюнка. За тематикою можна підібрати відповідно для хлопчиків або для дівчаток.

Відкривши коробку з екологічно чистого картону, Ви відчуєте тонкий сосновий запах натурального дерева, який доноситься від дерев'яного нічника. Дерев'яний корпус ретельно відшліфований, при дотику дерево гладке і приємне на дотик. Дитячий нічник з пультом управління зручний у використанні. Світло від нічника м'яко поширюється по кімнаті, наповнюючи її атмосферою затишку. Можна обрати білий колір світіння і налаштувати необхідний рівень яскравості. А яскраві кольори, якими він буде світити, здатні оживити навіть темну і похмуру кімнату. Від фіолетово-малинового до рожево-жовтого, від помаранчево-зеленого до салатово-блакитного, від зеленого-синього і до бірюзово-пурпурного - такі соковиті кольорові поєднання захоплюють і наповнюють позитивною енергією!

При виборі нічника для дитячої кімнати особливу увагу слід приділити питанню безпеки виробу і його експлуатаційним властивостям. На рівень безпеки світильника впливає матеріал, з якого він виготовлений і якість збірки продукції. Світильники ArtEco Light виконані з натурального соснового дерева. Вони не виділяють шкідливих речовин. Джерелом світла в них є світлодіодна стрічка з напругою 12В, така напруга є безпечною для людини. Відсутність мерехтіння позитивно відображається на комфорті для очей. Світлодіодні світильники більш практичні у використанні в порівнянні з лампами розжарювання, які можуть розбитися. Додатковою вигодою світлодіодних нічників є низьке енергоспоживання, всього 10Вт.

Всі нічники мають сертифікати якості.

Світловий потік світильників в різних кольорах світіння

У білому кольорі світіння "W" - Мінім. 1,3 Лм; максим. 12 Лм
У червоному кольорі світіння "R" - Мінім. 0,4 Лм; максим. 3,6 Лм
У зеленому кольорі світіння "G" - Мінім. 0,6 Лм; максим. 5 Лм
У синьому кольорі світіння "В" - Мінім. 0,4 Лм; максим. 3,5 Лм

У комплектацію входять:

  • дерев'яний світильник ArtEco Light з вмонтованою світлодіодною стрічкою RGB;
  • адаптер для підключення до мережі 220В з проводом 210 см завдовжки і ІЧ LED контролером;
  • дистанційний пульт управління на 24 кнопки з батарейкою типу CR2025;
  • інструкція.

Функціонал і управління

У функціональні можливості управління входить ввімкнення/вимкнення світильника (кнопки «ON» і «OFF» (1)). Зменшення/збільшення інтенсивності яскравості світіння у всіх статичних і динамічних режимах (кнопки «Сонце вгору» і «Сонце вниз» (7)). Вибір білого кольору світіння (W) (2). Автоматичне перемикання кольорів, перехід від одного кольору до іншого по всій кольоровій палітрі (4 динамічних режими). Вибір різноманітних кольорових комбінацій (16 статичних режимів).


Для ввімкнення світильника і зміни режимів світіння слід спрямовувати пульт на інфрачервоний LED контролер, який приймає сигнал дистанційного пульта, він розташований на проводі, що веде від світильника до адаптера живлення.

Для перемикання статичних режимів натискайте на кольорові кнопки на пульті.

Для вибору динамічних режимів використовуйте кнопки «FLASH» (3), «SMOOTH» (6), «STROBE» (4), «FADE» (5):

  • «FLASH» - швидка зміна комбінацій кольорів в рамках кольорів RGB (червоно-синій, зелено-червоний, синьо-зелений).
  • «SMOOTH» - швидка зміна комбінацій кольорів (синьо-фіолетовий, білий, біло-бірюзовий, фіолетово-рожевий, зелено-помаранчевий).
  • «STROBE» - повільна і плавна зміна комбінацій кольорів (помаранчево-бірюзовий, фіолетово-малиновий, помаранчево-салатовий, жовто-рожевий і інші, окрім білого кольору).
  • «FADE» - повільна і плавна зміна комбінацій кольорів (помаранчево-бірюзовий, фіолетово-малиновий, помаранчево-салатовий, жовто-рожевий, включаючи білий колір).

Звертаємо Вашу увагу на те, що в режимі білого кольору світіння (кнопка «W») динамічні режими не вмикаються. Модель RGB/2 не передбачає того, що світильник буде світити окремо червоним, синім або зеленим кольорами, а виключно в комбінаціях кольорів.

Світильники ArtEco Light виготовлені в Україні. Ми сподіваємося, що наші світильники будуть приємно радувати Вас і Вашу дитину протягом довгого часу.

характеристики

Колір світіння
RGB (подвійний)
Живлення світильника
Від мережі 220 V
Потужність
10 Вт
Робоча напруга
12 V
IP защита
IP20
Матеріал корпусу
Дерево (сосна)
Можливість дімірованія
Так
Призначення
Для хлопичка та дівчинки
Управління кольором
Так
Тип світильника
Настільний
Тематика
Риби
Використання
Декоративний світильник, нічник
Комплектація
Світильник, адаптер, пульт керування (24 кнопки), інструкція
Довжина коробки
235 мм
Ширина коробки
200 мм
Висота коробки
70 мм
Довжина
180 мм
Ширина
160 мм
Висота
36 мм
Ресурс роботи
20 000 год
Гарантія
2 роки
Країна виробник
Україна
Рекомендовані товари